Planujesz rodzinną uroczystość? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu tel.: 794 490 590
Korona-Palace-obiekt

Imprezy okolicznościowe  to wpisana w naszą kulturę  nieodłączna tradycja. Nic tak przecież nie zbliża jak wspólne spotkania rodzinne i rozmowy. Warto, by odbywały się  one w miejscu przyjaznym rodzinie – z dobrą kuchnią i miłym otoczeniem.  

Hotel Korona Palace posiada ogromne doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych dla mieszkańców okolic: Łodzi, Łęczycy, Zgierza, Ozorkowa czy Poddębic. Do dyspozycji gości znajdują się dwie sale:

-Restauracyjną (na 50 osób) -Taneczną (40 osób), utrzymane w ponadczasowym niezwykle eleganckim stylu. 

Atrakcje

na imprezy okolicznościowe

Oferujemy szeroką ofertę atrakcji na przyjęcia okolicznościowe, uzależnione od charakteru imprezy. Chętnie doradzimy, co jest teraz najmodniejszą zabawą dla gości oraz podpowiemy, gdzie wynająć DJ’a, animatorkę dla dzieci czy orkiestrę.

dj

Imprezy Okolicznościowe Łódź

Mniejsze wesela

Komunie

Chrzciny

Konsolacje

18-stki

Imprezy rodzinne

Integracje firmowe

Wigilie firmowe

W naszym obiekcie znajdują się dwie

sale na imprezy okolicznościowe

Sala

taneczna

Sala taneczna dedykowana jest imprezom okolicznościowym, integracyjnym oraz spotkaniom firmowym do 40 osób. Stanowi ona idealny wybór na mniejsze przyjęcia okazjonalne w kameralnym gronie.

Sala restauracyjna idealnie nadaje się na organizację imprez okolicznościowych oraz mniejszych wesel do 50 osób. Połączona jest z naszą restauracją, w której serwujemy kuchnię tradycyjną.  Wszystkie dania które serwujemy to wysoka jakość świeżych produktów i kunszt naszych kucharzy.

Przyjęcie okolicznościowe mogą Państwo urozmaicić wybierając:

Fontanna czekoladowa

Słodki stół

Wata cukrowa

Fotobudka

Popcorn

Dmuchane zjeżdżalnie

Pokaz sushi

Podświetlany stół na tort

Dowiedz się więcej:

O dużej sali weselnej

O pokojach noclegowych