Spa Łódź i Fitness to nasza najnowsza strefa hotelowa, która powstała z myślą o Gościach którzy chcą się zrelaksować i odprężyć po dniu pełnym zajęć, pracy i stresu jaki nam w towarzyszy w dzisiejszych czasach. Utworzona Strefa SPA i Fitness zawiera jacuzzi, saunę rzymska, saunę fińska, grotę solna, strefę masaży, solarium oraz salę fitness. 

Wspaniałym pomysłem by oderwać się od szarej rzeczywistości będzie weekend spędzony w Strefie Spa, na który każda pora roku jest idealna by się odprężyć. Hotel Korona Palace*** w Leźnicy Wielkiej zaprasza zatem na szybka regenerację, w tygodniu jak również w weekendy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W skład naszej Strefy Spa Łódź wchodzi:

korona-palace-spa-F-0014

Jacuzzi

Wizyta w jacuzzi to wielka przyjemność dla zmęczonych i bolących mięśni. Każdy kto jest przemęczony, osłabiony czy zestresowany, może odpocząć po ciężkim dniu w naszym jacuzzi.  Nawet jedna wizyta pomoże usprawnić krążenie krwi, pozbyć się bólu kręgosłupa czy uczucia ciężkich nóg. Nie każdy wie, ale już 10 minutowa kąpiel obniża poziom stresu i wywołuje endorfiny – hormon szczęścia wywołujące dobre samopoczucie. Jacuzzi czyli wirująca woda w wannie z hydromasażem niweluje ból, zmęczone mięśnie, likwiduje stany napięciowe i zapewnia komfortowe uczucie spokoju. Nic przecież nas nie uspokaja tak jak woda.  Przepływ wody pompowanej z dysz w jacuzzi to nic innego jak forma masażu. A któż go przecież nie lubi? 

Sauna fińska
(sucha + infrared)

Ten rodzaj sauny to idealna metoda na detoksykację organizmu, która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Pozwala odpocząć całemu ciału. Na czym to polega? W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenia czynności serca oraz wymywania toksyn z wnętrza organizmu. Aby uprzyjemnić chwile spędzone w saunie fińskiej, kamienie można podlewać także olejkami aromaterapeutycznymi lub mieszankami ziołowymi. W saunie suchej nie powinno się przebywać dłużej niż 20-30 minut – w trakcie tego pobytu można spalić nawet do 400 kalorii.

korona-palace-spa-D-0017
korona-palace-spa-J-0009

Sauna rzymska
(parowa)

Sauna rzymska inaczej nazywana parową, to bardzo dobry pomysł na relaks. .W tego typu saunie temperatura wynosi od 60 do 90 stopni Celsjusza, wilgotność zaś waha się w granicach 10-15 procent Seans w saunie poprawia nasze samopoczucie, odpręża, ma pozytywne działanie na skórę oraz drogi oddechowe, dzięki zastosowaniu pary i olejków eterycznych. Wszystko to zasługa połączenia wysokiej temperatury bo około 65 stopni Celsjusza oraz dużej wilgotności na poziomie 45-40%. Sauna rzymska polecana jest szczególnie osobom cierpiącym z powodu stresu i natłoku obowiązków. Jej budowa jest bardzo podobna do sauny fińskiej, ale różnica jest taka, że tutaj zamiast pieca na drewno czy też kamienie wykorzystywany jest parownik, który umożliwia kąpiele aromatyczne i ziołowe.

Sala Fitness

Dbając o dobrą formę naszych Gości, w Hotelu Korona Palace*** powstała nowocześnie wyposażona Sala Fitness. Niezależnie od pogody możesz kontynuować treningi i dbać o swoje zdrowie jak i wygląd. W Sali fitness znajdują się zarówno urządzenia do treningu siłowego, jak i strefa cardio.

Grota solna

Właściwości lecznicze soli znane są  niemal od zawsze.  Jod, który się w niej znajduje a także wiele innych istotnych pierwiastków są bardzo istotnymi mikroelementami korzystnie wpływającymi na nasze zdrowie i prawidłowe funkcje organizmu.

Cennik SPA & Fitness

Oferta grupowa:

Oferta indywidualna:

Zapraszamy na chwile relaksu w naszym Hotelu ze SPA!

Sala Fitness

Sprawdź ofertę weekendową

Zostań u nas
na weekend

Zasmakuj w tradycyjnych smakach