Dane kontaktowe

Hotel*** Korona Palace​

Dane firmowe

Arkada H&R Sp. z o.o.
Niwna 48, 96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 835-161-58-66, REGON: 520738849

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Korona Palace, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Jak do nas dojechać?

Aby do nas dotrzeć z autostrady A2 od strony Strykowa/Łodzi, należy skorzystać ze zjazdu Emilia. Dalszy dojazd nie sprawi problemu, jeśli będziemy dalej podążać drogą krajową nr 91 (DK91) w kierunku Łęczycy (Włocławka).

Zjazd z krajowej drogi nr 91 znajduje się w miejscowości Cedrowice (tuż za Strykowem, ok. 10 km od autostrady A2), tam zgodnie z drogowskazem powinniśmy skierować się na Uniejów (droga wojewódzka 469). Dojeżdżając do Leźnicy Wielkiej (niemal 9 km od trasy nr 91), tuż za kościołem skręcamy w prawo w kierunku miejscowości Leźnica Wielka – Osiedle.

Jeśli zaś będą Państwo jechać autostradą od strony Poznania, to najlepszy będzie zjazd Wartkowice. Odległość od Wartkowic do Korona-Palace przez miejscowość Wola Niedźwiedzia wynosi niecałe 8 kilometrów.